جام جهانی و حفاظت هایک ویژن از برزیل

 جام جهانی و حفاظت هایک ویژن از برزیل

هنگامی که بیشتر مردم جهان سرگرم آغاز مسابفات المپیک تابستانی سال ۲۰۱۲ در لندن بودند؛ برزیل حال و هوای دیگری داشت. بسیاری از برزیلی ها، مانند مردم سایر کشورهای جهان؛ منتظر شروع رقابت ها و نتایج کسب شده توسط نمایندگان خود در المپیک بودند. اما هیجان و لذت واقعی برای عده ای برزیلی ها؛ با آغاز جام جهانی ۲۰۱۴ و میزبانی برزیل شروع شد.

جام جهانی ۲۰۱۴ برای برزیلی ها رویدادی فراتر از سرگرمی ورزشی بود. این مسابقات، مزایای فوق العاده زیادی برای برزیل داشت که چندان ربطی به فوتبال نداشت. به عنوان مثال؛ سائو پائولو به عنوان یکی از اصلی ترین شهرهای میزبان جام جهانی، شاهد ورود خیل عظیم جهانگردان و مسافران بود که موجب رشد کشور می گردید.

هرچند، روی دیگر این سکه معادل تامین امنیت مردم برزیل و توریست های خارجی بازدید کننده از این مسابقات بود. یک مثال کاملا دقیق برای این مسئولیت، شهر بلوهوریزنته بود که در ایالت میناس گرایس واقع شده است. این شهر هم مسیر با موج پروژهای امنیتی ویژه جام جهانی در برزیل، اقدام به ایجاد یک برنامه نظارت تصویری در سیستم حمل و نقل عمومی سطح شهر نمود. هنگامی که سازمان کنترل ترافیک شهر بلوهوریزنته تصمیم به انتخاب دوربین های امنیتی اصلی گرفت؛ کارشناسان این سازمان با اعتماد به برند هایک ویژن، توانستند برطرف سازی نیازهای امنیتی و کیفیت تصویر را به صورت همزمان و بهایک ویژن در جام جهانی ه بهترین شکل در اختیار داشته باشند.

منبع : پارس ارتباط

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.