قیمت دستگاه DVR4کانال لیوار

راهنما فارسی دی وی آر 16 کانال

راهنما فارسی دی وی آر 16کانال

 پشتيبان گيري: Backup

راهنمای DVR

بک آپ دی وی آر

LIVAR DVR AHD

ابتدا فلش مورد نظر را به دستگاه متصل نماييد ،سپس  روي صفحه با موس راست كليك نموده و  گزينه مِنو را انتخاب و بعد از درج نام كاربري و  رمز عبور وارد مِنو مي شويد .

پس از وارد شدن به منو  گزينه خروجي را انتخاب نماييد و چپ كليك نموده و وارد مِنوي خروجي مي شويد ، در اين مرحله شروع و پايان، زمان و تاريخ مورد نظر را انتخاب كرده و بعد از مشخص كردن دوربين هاي مورد نظر، روي  گزينه جستجو در پايين صفحه كليك نماييد و وارد صفحه بعد شويد، در اين مرحله فايل هاي ساخته شده توسط دستگاه را انتخاب كرده و روي گزينه خروجي كليك كرده و دستگاه شروع به پشتيبان گيري مي كند.

براي باز پخش فايلهاي ضبط شده در اين مرحله گزينه لغو را انتخاب كرده و بعداز خروج از اين صفحه فايل مورد نظررا انتخاب و روي گزينه باز پخش كليك و تصوير ضبط شده قابل مشاهده مي باشد.

 باز پخش :Serch

بعد از وارد شدن در گزينه مِنو گزينه باز پخش را انتخاب و وارد اين محيط مي شويد، در اين مرحله شروع و پايان زمان و تاريخ را وارد كرده و دوربين هاي مورد نظر كه مايل به باز پخش آنها مي باشيد را انتخاب، سپس  روي گزينه جستجو در پايين همين صفحه كليك  نماييد و وارد محيط باز پخش تصاوير شويد، بعد از انتخاب فايل ساخته شده توسط دستگاه، روي گزينه باز پخش كليك كرده و تصوير ضبط شده را مشاهده مي كنيد.

نكته : براي خروج در هر مرحله از برنامه با يكبار راست كليك با موس روي صفحه مي توانيدبه صفحه قبل بازگرديد.