قیمت دستگاه DVR4کانال لیوار

راهنما فارسی دی وی آر ۱۶ کانال

راهنما فارسی دی وی آر ۱۶کانال

 پشتیبان گیری: Backup

راهنمای DVR

بک آپ دی وی آر

LIVAR DVR AHD

ابتدا فلش مورد نظر را به دستگاه متصل نمایید ،سپس  روی صفحه با موس راست کلیک نموده و  گزینه مِنو را انتخاب و بعد از درج نام کاربری و  رمز عبور وارد مِنو می شوید .

پس از وارد شدن به منو  گزینه خروجی را انتخاب نمایید و چپ کلیک نموده و وارد مِنوی خروجی می شوید ، در این مرحله شروع و پایان، زمان و تاریخ مورد نظر را انتخاب کرده و بعد از مشخص کردن دوربین های مورد نظر، روی  گزینه جستجو در پایین صفحه کلیک نمایید و وارد صفحه بعد شوید، در این مرحله فایل های ساخته شده توسط دستگاه را انتخاب کرده و روی گزینه خروجی کلیک کرده و دستگاه شروع به پشتیبان گیری می کند.

برای باز پخش فایلهای ضبط شده در این مرحله گزینه لغو را انتخاب کرده و بعداز خروج از این صفحه فایل مورد نظررا انتخاب و روی گزینه باز پخش کلیک و تصویر ضبط شده قابل مشاهده می باشد.

 باز پخش :Serch

بعد از وارد شدن در گزینه مِنو گزینه باز پخش را انتخاب و وارد این محیط می شوید، در این مرحله شروع و پایان زمان و تاریخ را وارد کرده و دوربین های مورد نظر که مایل به باز پخش آنها می باشید را انتخاب، سپس  روی گزینه جستجو در پایین همین صفحه کلیک  نمایید و وارد محیط باز پخش تصاویر شوید، بعد از انتخاب فایل ساخته شده توسط دستگاه، روی گزینه باز پخش کلیک کرده و تصویر ضبط شده را مشاهده می کنید.

نکته : برای خروج در هر مرحله از برنامه با یکبار راست کلیک با موس روی صفحه می توانیدبه صفحه قبل بازگردید.